قوانین سایت

استفاده از سایت تابع شرایط و مقرراتی است که در زیر اعلام می شود. لطفاً این شرایط و مقررات را قبل از استفاده از سایت به دقت مطالعه فرمایید:
-تمام مطالب ارسال شده روی سایت عمومی هستند و همه کاربران حق مشاهده و استفاده از آنها را دارند.
-استفاده از این مطالب سایت در سایت های دیگر فقط با ذکر منبع مجاز می باشد.
-با استفاده، دسترسی یا دانلود مطالب از این وب سایت عملاً با پذیرش شرایط و مقررات مطرح شده در این اطلاعیه موافقت می کنید. این شرایط، تمام بازدیدهایی که در حال و آینده از وب سایت به عمل خواهد آمد را در بر می گیرد. در هر زمان ممکن است در این مقررات تجدید نظر شده و بروز شوند. شایسته است این صفحه را هرچند وقت یکبار برای اطلاع از تغییرات اعمال شده بازبینی نمایید. تقاضا می شود در صورت عدم توافق با شرایط و مقررات، از این وب سایت استفاده نفرمایید
-این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران و قوانین بین المللی است. لذا هرگونه فعالیت که برخلاف قوانین جمهوری اسلامی و یا قوانین بین المللی استفاده از میزبانی محتوای دیجیتال باشد (مانند نقض قانون کپی رایت، معرفی Crack، انتشار اسپم و … ) در این سایت ممنوع است و مدیریت سایت حق برخورد با این موارد را برای خود محفوظ می دارد.
-در راستای خدمت رسانی به کاربران و ایجاد تسهیلات، در وب سایت لینک هایی را به سایر سایت ها گنجانده ایم. این سایت ها تحت مالکیت و اداره طرف سوم بوده و هیچ مسئولیتی در قبال در دسترس بودن آنها یا مضامین و محتوای آنها نداریم. گنجاندن لینک به سایت های طرف سوم به این وب سایت، به معنی تأیید آن سایت یا مالک آن، یا هرگونه نسبتی بین ما و طرف سوم میزبان سایت نمی باشد.
-اطلاعات خصوصی افراد نزد سایت محفوظ می باشد.