ششمین نمایشگاه تولیدات داخل

ششمین نمایشگاه تولیدات داخل

نمایشگاه تجهیزات ومواد آزمایشگاهی ساخت ایران ، از جمله معتبر ترین نمایشکاه های ایران در زمینه ساخت تجهیزات و توید مواد آزمایشگاهی می باشد و هر ساله برگزار می گردد . ششمین دوره این نمایشگاه از تاریخ 3 الی 6 دی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود .

نمایشگاه ایران lab رویدادی بین المللی در زمینه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی می باشد که با هدف افزایش اشتغال، افزایش حجم فروش، افزایش توان صادرات و افزایش توان مالی برای سرمایه‌گذاری داخلی از سال 92 آغاز گردیده است.

این نمایشگاه که زیر نظر معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برپا می شود، در صدد معرفی محصولات شرکت های فعال داخلی در زمینه تجهیزات مواد آزمایشگاهی می باشد تا بتوان نیاز به خرید محصولات این حوزه از کشورهای خارجی را تا حد امکان کم کرد؛ از اینرو شرط اصلی حضور تولیدکنندگان و شرکت های فعال این حوزه در این نمایشگاه، فعالیت آنها در زمینه بومی سازی یک فناوری یا محصول اعلام شده است.

نکته بسیار حائز اهمیت در این نمایشگاه اینستکه، یک کمیته با نام ارزیابی فنی در دبیرخانه این نمایشگاه تشکیل گردیده است تا شرکت کنندگان در این رویداد را از نظر فنی مورد بررسی قرار دهد و همچنین قیمت محصولات ارائه شده توسط آنها را کنترل کند تا محصولات با قیمت منطقی و قابل رقابت با محصولات خارجی ارائه گردند.