پیروزی دکتر روحانی نویدبخش تولید و اشتغال است

پیروزی دکتر روحانی نویدبخش تولید و اشتغال است

دکتر بهزاد سلطانی رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی به ­مناسبت انتخاب دکتر روحانی به ­عنوان رئیس جمهوری اسلامی ایران، طی پیامی از پیروزی دکتر روحانی به­ عنوان سرآغازی نویدبخش برای تولید و اشتغال در میهن اسلامی یاد کرد و افزود: اقتصاد دانش ­بنیان در دوره نخست ریاست جمهوری دکتر روحانی رونق گرفت و امروزه بیش از سه ­هزار شرکت دانش ­بنیان نقش بی­ بدیل خود را در پیشبرد اهداف اقتصاد دانش­ بنیان با تلاش و پشتکار فراوان ایفا می­ کنند.

دکتر سلطانی با تاکید بر اینکه باوجود موانع و محدودیت­ های فراوان پیش­روی دولت تدبیر و امید، دکتر روحانی بر تامین بخش اعظم سرمایه صندوق نوآوری و شکوفایی همت گماشت و همین جهت­ گیری حساب­ شده به نقشی ماندگار درعرصه اقتصاد مقاومتی منجر شد.

وی تصریح کرد: راه اقتصاد دانش ­بنیان در دوره دوم ریاست جمهوری اسلامی آقای دکتر روحانی راهی دشوار اما سرشار از برکات و ارزش­هایی است که به اشتغال و تولید در عرصه ملی کمک شایانی خواهد نمود.

رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی ابراز اطمینان کرد: روش و خط­ مشی اقتصاد دانش ­بنیان با حمایت­ های رهبر معظم انقلاب اسلامی و تدبیر رئیس جمهوری اسلامی ایران در مدت دوسال آینده تحولی شگرف در عرصه اقتصادملی رقم خواهد زد.